Ціни на нерухомість у Болгарії

Зарабатывайте в евро
Я приймаю Terms sunreal.ua
+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Ціни на нерухомість у Болгарії

Більшість ринків нерухомості в усьому світі пройшли свою найнижчу точку і тепер знаходяться на стадії підйому. Це відноситься і до ринку нерухомості Болгарії.

Кінець 2010 р. завершив перше десятиліття активного існування ринку нерухомості у Болгарії. Це було динамічне десятиліття, в якому ми стали свідками буму в секторі нерухомості, за яким послідував певний спад цін, викликаний світовою кризою 2008-2009 років. Проте 2010 рік приніс стабільність на ринок нерухомості у Болгарії, і в новому десятилітті болгарський ринок нерухомості вступає у фазу стабілізації та більшої зрілості.
 
З 1 січня 2008 г, після вступу в Євросоюз, Болгарії довелося прийняти і нові правила: тепер будівництво в стометровій зоні пляжу заборонене, у 300 м від берега висотність будівель не повинна перевищувати трьох поверхів, у 500-метровій зоні - п'яти поверхів. Подібні обмеження не можуть не позначитися на собівартості будівництва. Крім того, на ціни впливають також природні обмеження: протяжність пляжних підходів у Болгарії всього біля 70 км. Ще в радянські роки Болгарія кинула усі сили на освоєння пляжів – інвестиції у комунікації та мережі були дуже серйозними. Тому скелясті береги, особливо на північному узбережжі Болгарії, позбавлені інженерної інфраструктури, на сьогодні навряд чи здатні притягнути будівельників та покупців. У Болгарії є досить прекрасних місць, які коли-небудь будуть освоєні. Але прокладення мереж туди настільки збільшить вартість проектів, що будувати дешеве житло буде просто не рентабельно. Відповідно, вартість готових комплексів поступово зростатиме, підтягуючись під ринок.
 
Ціни на нерухомість обумовлюються  комплексом  факторів:

 

  • розташування: віддаленість від моря (1,2,3 лінія або далі), престиж самого регіону або курорту, близькість до заповідних зон, інтенсивність забудови в цій місцевості, тощо;
     

  • якість будівництва: використовувані матеріали та відповідність будівельних робіт нормативам;
     

  • інфраструктура місцевості та об'єкту: які зручності є в самій будівлі (охорона, паркінг, територія, басейн, оздоровчий центр, дитячі майданчики, тощо) і які зручності є поблизу від нього (транспортне сполучення, магазини, медичні пункти, школи, тощо).

 
На  сьогодні середні  ціни  на нерухомість на різних курортах Болгарії наступні:
 

РЕГІОН

СЕРЕДНЯ ЦЕНА ЗА КВ. М

Золотi пiски

1 200 євро/кв. м

Св. Св. Костянтин i Олена

1 000 євро/кв. м

Варна

900 євро/кв. м

Бяла/Обзор

700 євро/кв. м

Св. Влас

1 000 євро/кв. м

Сонячний берег

700 євро/кв. м

Несебр

2 000 євро/кв. м ближче до Старого Міста  та  600 євро/кв. м - в новій частині міста

Поморiє

1100 євро/кв. м

Созополь

800 євро/кв. м

 

Проте, досить складно визначити середню ціну за квадратний метр по регіону, оскільки є менш ліквідні об'єкти (ціни на які нижче рівня цін в середньому по регіону), а є і високоліквідні пропозиції (чия вартість вища за середньоринкову). Спираючись на наш досвід, ми можемо допомогти Вам розібратися в різноманітті цін та пропозицій, зробити вдалий вибір, виходячи з Ваших переваг та бюджету.

 

БЮДЖЕТ

КВАРТИРИ

БУДИНКИ

До 20 000 євро

Студія 30-40 кв. м: Сонячний берег (3-я лінія), Кошарiца, Равда. Як правило, житло в цьому діапазоні є  або з  невдалою  локацією (1,5-2 км від моря); або низька якість будівництва; або відсутність інфраструктури.

Будинок під знос, віддаленість від моря більше 70 км. Можливо, в центральній Болгарії (економічно не найсприятливіший регіон). Неліквідні об'єкти в нежитловій місцевості.

До 50 000 євро

Студія 30-40 кв. м: Золотi пiски, Св. Св. Костянтин i Олена, Варна, Бяла, Обзор, Св. Влас, Сонячний берег, Равда, Созополь
Апартамент с 1-єю спальнею 40-60 кв. м:  регион Албена, Варна (житлова будівля), Св. Влас, Еленiте, Сонячний берег, Равда, Созополь (в передмісті), Обзор, Бяла

Будинок старої будови, що вимагає ремонту, віддаленістю від моря більше 20 км. Місцевість із слабо розвиненою  інфраструктурою. Або ж в цьому бюджеті можлива купівля збірного будинку за канадською технологією.

До 100 000 євро

Студія  40-60  кв. м у комплексах класу "люкс" на першій лінії у кращих курортах з морською панорамою.
Апартамент з 1-єю спальнею 50-70 кв. м, 5-зоряні комплекси на 1 або 2 лінії
Золоті піски, Св. Св. Константин i Олена, Варна, Бяла, Огляд, Св. Влас, Сонячний берег, Равда, Созополь.
Апартамент з 2-ма спальнями 60-90 кв. м: комплекси на 2-3 лінії в містах:  Бяла, Обзор, Св. Влас, Сонячний берег, Равда.

Будинок в 3-4 км від моря, у хорошому стані. У житловому селищі, з ділянкою. Можлива наявність басейну та додаткових зручностей на ділянці. При необхідності можна зробити  дрібний косметичний ремонт. У цьому ж бюджеті можна розглядати котеджні селища та таун-хауси, якi зручніше в обслуговуваннi.

До 150 000 євро

Апартамент з 1-єю спальнею 50-70 кв. м у комплексах класу "люкс" на першій лінії з морською панорамою.
Апартамент с 2-ма спальнями 60-90 кв. м – елітні комплекси на кращих курортах, 1-2 лінія

Будинок поблизу від моря у хорошому стані, від 1 до 3 поверхів, розширена ділянка. Розвинена місцевість (можливо, житлове передмістя Варни та Бургасу або дачна зона). Котеджі в елітних комплексах.

Вiд 150 000 євро

Елітна нерухомість: від студії до апартаментів з 2-3-ма спальнями, а також мезонети та пентхауси. На першій лінії в найпрестижніших комплексах болгарського узбережжя. Високоліквідні об'єкти.

Новозбудовані будинки. Можливо,  в пішій доступності від моря в курортній зоні або таунхаус, що не вимагає додаткових інвестицій.

 
 
Якщо Вас цікавлять конкретні ціни на ті або інші об'єкти, перспектива ринку нерухомості, або поради з купівлі – заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами, щоб максимально прояснити ситуацію!

Для детальної інформації заповните форму
Інформація
Я приймаю Terms sunreal.ua
Подібні статті
09/07/2015 Особливості нерухомості у Болгарії
Звичайно, у Болгарії основу будівлі складає каркас з монолітного залізобетону. Стіни та перегородки будівлі зводяться з цеглини або пінобетонних блоків. В окремих випадках внутрішні перегородки робляться з гіпсокартону і заповнюються зсередини мінеральною ватою. Теплий клімат (на узбережжі взимку температура рідко опус...
29/06/2015 Основні типи нерухомості у Болгарії
Квартири в апарт-комплексах (апартаменти). Комплекси побудовані за принципом житлового кварталу, можуть складатися з одного і більше будинків, кількість квартир в одному будинку - від 10 та вище. Такі комплекси звичайно мають басейн, ресторан, охорону, службу сервісу, автостоянку. Розташовуються, як правило, в курортни...
30/06/2015 Процес купівлі нерухомості у Болгарії
Процес купівлі нерухомості у Болгарії складається з декількох етапів.   1. Виникнення інтересу,  попередній збір інформації та підготовка поїздки у Болгарію.    Спантеличившись придбанням  нерухомості у Болгарії, звертайтеся до наших фахівців за консультацією. Вони дадуть відповідь на усі ...
09/07/2015 Податки на нерухомість у Болгарії. Нотаріальні мита
Плануючи купівлю нерухомості, майбутній власник має бути в курсі того, які витрати можуть виникнути при оформленні угоди та при подальшій експлуатації житла.   Нотаріальне оформлення об'єкту, тобто його передача у власність новому власникові, у Болгарії відбувається у декілька етапів. На усе оформлення (його...
09/07/2015 Щорічні витрати після купівлі нерухомості
Щорічні платежі  після купівлі нерухомості складаються з оплати річних податків та  індивідуальних експлуатаційних витрат.   1. Податки у Болгарії  вважаються одними з найнижчих в Європі. Ставки складають: податок на нерухомість - 0.2%  від податкової оцінки об'єкту;   ...
29/06/2015 Де купується нерухомість
Спираючись на наш досвід та досвід партнерів у продажах за 2010 рік, ми виділили найбільш популярні курорти Болгарського узбережжя.   Найбільший курортний комплекс Болгарії -  Сонячний Берег -  лідирує по продажах нерухомості: тут здійснюється одна п'ята усіх продажів на узбережжі. Цей курорт вибир...
30/06/2015 Нерухомість
...