Про Болгарію

Зарабатывайте в евро
Я приймаю Terms sunreal.ua
+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Про Болгарію

Республіка Болгарія – дуже незвичайна, загадкова й дуже приваблива європейська країна з багатою історією, традиціями, а також численними можливостями для відпочинку.  Ця дивовижна країна заволодіває серцями тих, хто був тут хоч би один раз. Туристи повертаються сюди знову і знову,  щоб  поринути в різноманітність усіх видів розваг, екскурсій, походів, турів та багато чого іншого.

Устої Болгарії, звичаї її жителів, державна мова та менталітет дуже близькі усім слов'янам, тому все більше  громадян з колишнього СНД вибирають Болгарію  для відпочинку та постійного проживання.  Люди тут товариські, веселі та  працелюбні. Приємно дивує й те, як болгари знають та бережуть свої історію та традиції.

Ця країна розташована на південному сході Європи, на Балканському півострові.  Болгарія граничить  з  Румунією на півночі, на півдні -  з Туреччиною та Грецією, на заході - з Сербією і колишньою Югославською Республікою Македонія. У Болгарії досить вигідне географічне положення, і головне - це вихід до Чорного моря. Територія  Болгарії  займає по площі 110912 квадратних кілометрів. Особливістю території Болгарії є і її рельєф. Велика частина країни гориста або горбиста: Балканські гори перетинають Болгарію з північного заходу до самого Чорного моря і формують своєрідний вододіл між річкою Дунай та Егейським морем.

Населення Болгарії досить велике для європейських країн - близько 7 млн. чоловік. У країні мешкають болгари - приблизно 85 відсотків, турки, їх близько 10 відсотків і п'ять відсотків населення складають такі народності, як вірмени, цигани, греки, слов'яни-македонці. Державною мовою  є болгарська.  

Якщо ж говорити про віросповідання, то більшість болгарського населення, близько 85 відсотків, сповідують болгарську православну віру, іслам сповідують 13 відсотків, а інші 2 відсотки населення сповідує католицизм, протестантизм та іудаїзм.

Столицею Республіки Болгарія є одне з найстаріших міст Європи - Софія. Національна грошова одиниця країни - лев, який також зображений на державному прапорі. Рівень життя у Болгарії не такий високий, як в більш розвинених країнах Європи. Тому ціни на продукти, товари та послуги тут нижче, ніж, наприклад, у великих містах України. У Болгарії майже відсутня важка промисловість, завдяки чому природа тут збереглася у первозданному виді. А крім того, сам ритм життя у Болгарії зовсім інший - розмірений, спокійний, позбавлений метушні й пробок. Про це свідчить й той факт, що середня тривалість життя у Болгарії для чоловічого населення складає приблизно 72 роки, а для жіночого - 82. Це дуже хороший показник не лише для Європи, але навіть і для всього світу.   
 

Для детальної інформації заповните форму
Інформація
Я приймаю Terms sunreal.ua
Подібні статті
30/06/2015 Інформація про краïну
Болгарія – прадавня європейська держава, шляхи розвитку якої не раз перетиналися з історією світової цивілізації. Щорічно у Болгарію спрямовуються тисячі туристів, що бажають не лише влітку відпочити на курортах Болгарії, а взимку прокотитися на лижах, але й познайомитися з культурою та традиціями народу ціє...
30/06/2015 Найпопулярніші регіони у Болгарії
ЗОЛОТІ ПІСКИ   Золоті Піски - це сучасний курорт з  більш ніж 50-річною історією та традиціями! Неповторне поєднання унікального природного парку, теплого, чистого моря та дрібного золотистого піску! Курорт Золоті піски був оголошений захищеною територією у 1943 році. Туристичний комплекс Золоті піски о...
13/05/2015 Карта Болгарiї
 ...
26/01/2015 Фото-галерея Болгарії
Курортний комплекс "Албена" Курортний комплекс "Золотi пiски" Курортний комплекс "Золотi пiски" м. Варна Курортний комплекс "Сонячний берег" м. Несебр м.  Поморiє м. Созополь с. Лозенец м. Софiя   ...