Податки на нерухомість у Болгарії. Нотаріальні мита

Зарабатывайте в евро
Я приймаю Terms sunreal.ua
+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Податки на нерухомість у Болгарії. Нотаріальні мита

Плануючи купівлю нерухомості, майбутній власник має бути в курсі того, які витрати можуть виникнути при оформленні угоди та при подальшій експлуатації житла.
 
Нотаріальне оформлення об'єкту, тобто його передача у власність новому власникові, у Болгарії відбувається у декілька етапів. На усе оформлення (його підготовку, державні мита, послуги нотаріуса та усі подальші реєстрації угоди) треба буде мати ще 4-5% від вартості квартири.
 
Розповімо детальніше як розраховуються ці витрати:
 

1. Податок на придбання нерухомості - 2-3 %  (від податкової оцінки). Плюс 1% від величини самого податку - банківські збори.
 
2. Збір на вписування у майновий реєстр - 150 євро.
 
3. Нотаріальні мита  (залежать від ціни об'єкту, який Ви придбаєте).

 
Якщо ценa:
 
до 25 000 євро                          -   80 євро+0.8% з суми понад 5 000 євро
від 25 000  до 50 000 євро       -   240 євро+ 0.5% з суми понад 25 000 євро
від 50 000 до 250 000 євро    -    365 євро+0.2% з суми понад 50 000 євро
сума понад  250 000 євро      -   765 євро+0.1% з суми понад 250 000
 

4. Виготовлення нотаріального акту -  від 200 євро (знову ж таки залежить від ціни об'єкту, що купується, регіону, де проходить угода; звичайно вартість виготовлення нотаріального акту дорівнює величині нотаріальних мит з п. 3).
 
5. Декларування нерухомості  в податковій та кадастровій службах та реєстрі Булстат - 100 євро (для двох власників, якщо це чоловік та дружина, а за кожного додаткового власника ще +20 євро з людини).
 
6. Додатково сплачуються  послуги перекладача при підписанні акту про власність при нотаріусові.
 
7. У разі, коли покупець не може бути присутнім особисто на оформленні, він може зробити довiренiсть на своїх близьких або наших юристів; у такому разі будуть додаткові  витрати на виготовлення довiреностi та її переклад.
 

Всі разом ці витрати складають 4-5% від вартості квартири або будинку. Ці витрати разові, сплачуються тільки при купівлі. 
 
Вже в процесі експлуатації будинку або квартири власника чекає щорічна сплата податків:
 

1. Річний податок на нерухомість      -    0,2% від податкової оцінки  майна.

2. Податок на вивезення побутових відходів    -   0, 15% від податкової оцінки майна.

 
Сплата щорічних податків можлива власником за допомогою послуги інтернет-управління банківським рахунком. А також через наших співробітників. При укладенні угоди наші юристи детально пояснять, які податки Вас чекають, а бухгалтери підкажуть як здійснювати ці платежі.
 
Якщо у Вас виникають питання про розмір податків, терміни та способи їх сплати, про податкову базу - задайте їх нашим консультантам і вони нададуть Вам детальнішу інформацію!

 

Подзвоніть нам по телефонах

Варна: +359 897 600 600
              
або напишіть нам

e-mail: info@sunreal.com.ua
 
Не коливайтеся й проконсультуйтеся з нами - ЦЕ БЕЗКОШТОВНО!

Для детальної інформації заповните форму
Інформація
Я приймаю Terms sunreal.ua
Подібні статті
09/07/2015 Особливості нерухомості у Болгарії
Звичайно, у Болгарії основу будівлі складає каркас з монолітного залізобетону. Стіни та перегородки будівлі зводяться з цеглини або пінобетонних блоків. В окремих випадках внутрішні перегородки робляться з гіпсокартону і заповнюються зсередини мінеральною ватою. Теплий клімат (на узбережжі взимку температура рідко опус...
29/06/2015 Основні типи нерухомості у Болгарії
Квартири в апарт-комплексах (апартаменти). Комплекси побудовані за принципом житлового кварталу, можуть складатися з одного і більше будинків, кількість квартир в одному будинку - від 10 та вище. Такі комплекси звичайно мають басейн, ресторан, охорону, службу сервісу, автостоянку. Розташовуються, як правило, в курортни...
30/06/2015 Ціни на нерухомість у Болгарії
Більшість ринків нерухомості в усьому світі пройшли свою найнижчу точку і тепер знаходяться на стадії підйому. Це відноситься і до ринку нерухомості Болгарії. Кінець 2010 р. завершив перше десятиліття активного існування ринку нерухомості у Болгарії. Це було динамічне десятиліття, в якому ми стали свідками буму в се...
30/06/2015 Процес купівлі нерухомості у Болгарії
Процес купівлі нерухомості у Болгарії складається з декількох етапів.   1. Виникнення інтересу,  попередній збір інформації та підготовка поїздки у Болгарію.    Спантеличившись придбанням  нерухомості у Болгарії, звертайтеся до наших фахівців за консультацією. Вони дадуть відповідь на усі ...
09/07/2015 Щорічні витрати після купівлі нерухомості
Щорічні платежі  після купівлі нерухомості складаються з оплати річних податків та  індивідуальних експлуатаційних витрат.   1. Податки у Болгарії  вважаються одними з найнижчих в Європі. Ставки складають: податок на нерухомість - 0.2%  від податкової оцінки об'єкту;   ...
29/06/2015 Де купується нерухомість
Спираючись на наш досвід та досвід партнерів у продажах за 2010 рік, ми виділили найбільш популярні курорти Болгарського узбережжя.   Найбільший курортний комплекс Болгарії -  Сонячний Берег -  лідирує по продажах нерухомості: тут здійснюється одна п'ята усіх продажів на узбережжі. Цей курорт вибир...
30/06/2015 Нерухомість
...