Найпопулярніші регіони у Болгарії

Зарабатывайте в евро
Я приймаю Terms sunreal.ua
+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Найпопулярніші регіони у Болгарії

ЗОЛОТІ ПІСКИ
 
Золоті Піски - це сучасний курорт з  більш ніж 50-річною історією та традиціями! Неповторне поєднання унікального природного парку, теплого, чистого моря та дрібного золотистого піску!

Курорт Золоті піски був оголошений захищеною територією у 1943 році. Туристичний комплекс Золоті піски охоплює площу у 177,13 гектара. Таким чином, велика частина парку збережена у своєму природному виді, без втручання людини. Близькість моря, м'який клімат та морський бриз справили сильну дію на флору й фауну парку, і тому цей національний парк сильно відрізняється від інших. Густий широколистяний ліс, верхівки дерев якого увиті ліанами, плавно спускається до берега моря.

Безліч ресторанів, спортивних та розважальних споруд розташовані не лише уздовж смуги пляжу, але і серед красивої зелені. Золотистий пляж починається буквально біля підніжжя лісу. Цілющі мінеральні джерела - величезне багатство курорту.
 
Курорт Золоті піски є володарем "Синього прапора" - престижної міжнародної нагороди екологічно чистого курорту.  Пляжна смуга курорту має довжину 3,5 км і місцями досягає ширини 100 метрів. Пляж рівний, покритий золотистим дрібним піском і відомий як один з кращих піщаних пляжів Європи. Морське дно також піщане й плавно опускається в море, тут немає скель та різких змін дна.

Чисті й спокійні морські води з низьким вмістом солей (нижчим, ніж у Середземному морі), в яких немає небезпечних для людей риб та тварин, є підходящими для купання дітей та підводного плавання.
Клімат - м'який, помірний континентальний, близький до клімату відомих середземноморських курортів.
 
ПОДИВІТЬСЯ ПРОПОЗИЦІЇ НЕРУХОМОСТІ НА ЗОЛОТИХ ПІСКАХ >>
 
ВАРНА
 
Варна - одне з прадавніх міст Європи. У VI ст. до н.е. залучені незвичайним спокоєм Чорного моря в цьому регіоні, греки-мореплавці, вихідці з м. Мілет, приплили до берегів землі фракійців і після довгих воєн заснували тут свою колонію.
 
У древні часи місто було відоме під назвою Одесос. У цьому місці нашаровується декілька культурних шарів - античність, середньовіччя, епоха національного відродження та сучасність. Невипадково саме тут, на околиці Варни, при розкопках "Варненського некрополя", було знайдено найдревніший золотий скарб на планеті (IV тисячоліття до н.е.), який в наші дні виставлений у варненському Археологічному музеї.

На помірно континентальний клімат Варни сильний вплив робить близькість моря. Весна тут прохолодна, літо - помірно жарке, осінь - спокійна, а зима - м'яка. Прекрасні пляжі та теплі мінеральні джерела, що б'ють ключем віками підряд у Варнi та її околицях, визначають розвиток міста як туристичного центра зі світовою популярністю. У 1926 р. Варна була оголошена морським курортом.

Варненський регіон - це один з основних наукових та культурних центрів країни. Тут знаходяться чотири вищі учбові заклади. Місто Варна - одне з міст у Болгарії, що розвиваються найбільш динамічно. У Варнi знаходиться сучасний міжнародний аеропорт, найбільший морський порт в країні, яхтова пристань, залізничний вокзал, а жваві магістралі та дороги роблять поїздку у Варну швидкою, легкою та зручною. Варна є одним з найважливіших транспортних вузлів Південно-Східної Європи. Звідси вирушають морські пороми у Грузію, Україну, Туреччину та інші країни.
 
ПОДИВІТЬСЯ ПРОПОЗИЦІЇ НЕРУХОМОСТІ У ВАРНІ >>
 
СВЯТИЙ ВЛАС
 
Святий Влас  - затишне курортне містечко на Чорноморському узбережжі, яке знаходиться у 2 кілометрах від всесвітньо відомого  курорту Сонячний берег, у 30 км від аеропорту м. Бургас, у 10 км від старовинного міста Несебр.
З облаштованих піщаних пляжів Святого Власа, що простягнулися приблизно на 1 км уздовж моря, відкриваються панорами мису старовинного міста Несебр та прекрасних гірських схилів.
Св. Влас затвердився як сімейний курорт із затишною атмосферою, а близькість містечка до розважальної зони курорту Сонячний берег не дасть  нудьгувати відпочивальникам. Розвинена інфраструктура курорту Святий Влас, яка щорічно удосконалюється - ресторани, магазини, кафе, тенісні корти, фітнес-центри та яхт-клуб - зробить Ваш відпочинок незабутнім.
Розташувавшись між гірським хребтом Стара Планiна та Чорноморським узбережжям, Святий Влас пропонує своїм відпочивальникам прекрасне поєднання морського та гірського повітря, яке ідеально підходить людям, що страждають захворюваннями дихальної системи.
 
ПОДИВІТЬСЯ ПРОПОЗИЦІЇ НЕРУХОМОСТІ У СВЯТОМУ ВЛАСІ >>
 
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ
 
Сонячний берег - найбільший та відоміший курорт Болгарії, що пропонує найрозвиненішу інфраструктуру для відпочинку. Знаходиться на відстані 30 км на північ від Бургасу й 434 км східніше Софії. Курорт простягнувся уздовж бухти від курортного містечка Святий  Влас на півночі і до міста Несебр на півдні.
 
Курорт відомий своїм унікальним природним пляжем, розташованим в затоці. Протяжність пляжної лінії тут досягає 9 км. Дрібний пісок та пологий берег ідеальні для сімейного відпочинку з маленькими дітьми. Сонячний Берег є районом південного узбережжя Болгарії, що розвивається найбільш активно. Розташований біля підніжжя Балканських гір.
Сонячний берег має в розпорядженні сучасну інфраструктуру: велику кiлькiсть розважальних комплексів, ресторанів, барів, аквапарк,  тенісні корти, бальнеологічні центри. Курорт удостоєний авторитетної міжнародної відзнаки "Синій Прапор" за доведені екологічні переваги Чорноморського узбережжя Болгарії.
 
ПОДИВІТЬСЯ ПРОПОЗИЦІЇ НЕРУХОМОСТІ НА СОНЯЧНОМУ БЕРЕЗІ >>
 
НЕСЕБР
 
Несебр  - казково красиве містечко, розташоване на невеликому скелястому півострові, та пов'язане з берегом вузькою і довгою дорогою, що йде по перешийку. Особливу чарівність місту надають середньовічні церкви, що збереглися, і будівлі XIX століття, а також мощені булижником вулички. Несебр - одне з найкрасивіших міст Болгарії. Його старовинні церкви являють собою химерну суміш слов'янських та візантійських архітектурних традицій.
Несебр - найбільш відвідуване місто Болгарії на Чорному морі. У Несебрi поєднуються кріпосні стіни фракiйцiв, житлові та громадські будівлі еллінської епохи, середньовічні церкви та житлові будинки епохи Відродження. На північ і  південь від міста тягнуться заповідні піщані дюни.
Новий Несебр пропонує зручне транспортне сполучення із старою частиною міста та курортом Сонячний берег. У місті на кожному кроці зустрічаються ресторани, кафе та таверни, що пропонують блюда з тільки що доставленими рибалками дарами моря, приготованими за древніми рецептами національної кухні. Велика частина ресторанів Старого Несебра спеціалізується на приготуванні екзотичних морських блюд.
Місто-музей Несебр - це пам'ятник культури, що охороняється ЮНЕСКО. Це старовинне містечко зачаровує своєю незвичайною красою та атмосферою, тому сюди прагнуть тисячі туристів.
 
ПОДИВІТЬСЯ ПРОПОЗИЦІЇ НЕРУХОМОСТІ У НЕСЕБРІ >>
 
СОЗОПОЛЬ
Созополь знаходиться в 30 кілометрах на південь від Бургасу, на мальовничому півострові в південній частині Бургасскої затоки. Созополь (Аполонія Понтика) був заснований милетськими греками у VI столітті до н.е. і був самою ранньою грецькою колонією на Чорному морі. Пізніше отримав ім'я Созополiс, тобто «місто рятунку».
 
В наші дні Созополь особливо привабливий для справжніх поціновувачів старовинної архітектури та романтичної атмосфери. Упродовж багатьох десятиліть вузькі та круті мощені вулички Созополя, його старовинні дерев'яні будинки з еркерами і червоною черепицею, притягають сюди артистів, художників, поетів. Саме у вуличному ансамблі криється неповторна привабливість Созополя.

Созополь надає відпочивальникам розваги на будь-який смак. Це і водні лижі, польоти з парашутом, польоти на параплані, дайвінг, «водяний банан», водяні гірки, серфінг, скутери. На узбережжі є величезна різноманітність магазинів, ресторанів, таверн, кафе, барів та дискотек. Для маленьких курортників побудований цікавий парк дитячих атракціонів, по усьому узбережжю і в дворах встановлені гойдалки та гірки.

ПОДИВІТЬСЯ ПРОПОЗИЦІЇ НЕРУХОМОСТІ У СОЗОПОЛІ >>

 

Для детальної інформації заповните форму
Інформація
Я приймаю Terms sunreal.ua
Подібні статті
30/06/2015 Інформація про краïну
Болгарія – прадавня європейська держава, шляхи розвитку якої не раз перетиналися з історією світової цивілізації. Щорічно у Болгарію спрямовуються тисячі туристів, що бажають не лише влітку відпочити на курортах Болгарії, а взимку прокотитися на лижах, але й познайомитися з культурою та традиціями народу ціє...
13/05/2015 Карта Болгарiї
 ...
26/01/2015 Фото-галерея Болгарії
Курортний комплекс "Албена" Курортний комплекс "Золотi пiски" Курортний комплекс "Золотi пiски" м. Варна Курортний комплекс "Сонячний берег" м. Несебр м.  Поморiє м. Созополь с. Лозенец м. Софiя   ...
29/06/2015 Про Болгарію
Республіка Болгарія – дуже незвичайна, загадкова й дуже приваблива європейська країна з багатою історією, традиціями, а також численними можливостями для відпочинку.  Ця дивовижна країна заволодіває серцями тих, хто був тут хоч би один раз. Туристи повертаються сюди знову і знову,  щоб  поринути в ...