Відкриття банківського рахунку

+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Відкриття банківського рахунку

Співробітники компанії SunReal можуть допомогти Вам і з відкриттям рахунку в одному з болгарських банків. Рахунки можуть бути відкриті як для фізичної, так і для юридичної особи.
 
Існує декілька видів банківських рахунків залежно від Ваших потреб:
 
Розрахунковий рахунок - рахунок, що дозволяє здійснювати поточні операції, такі як оплата комунальних послуг, зняття коштів з рахунку, банківські перекази, тощо.
 
Ощадні рахунки - накопичувальні рахунки, що дозволяють Вам примножити кошти, при цьому є можливість зняття з рахунку невеликих сум.
 
Термінові вклади - накопичувальні вклади з вигідними процентними ставками на певний термін без можливості зняття коштів у поточний період.
 
Акредитиви - рахунки, які використовуються для транзакцій за великими угодами та контролюють виконання зобов'язань обома сторонами.
 
Спільні рахунки - рахунки, відкриті декількома особами з метою управління загальними коштами.
 
Крім того, можливе підключення і додаткової опції – «управління рахунками через телефон та Інтернет» (мобільний банк).
 
Збір за відкриття рахунку складає близько 1 євро, а місячний збір за обслуговування рахунку складає близько 2 євро. При оплаті комунальних та інших платежів - збір складає 0,10 євро за транзакцію.
 
Рахунки можуть бути  відкриті  в національній валюті - болгарських левах, а також в євро, американських доларах, британських фунтах.
 
При відкритті рахунку між Вами та банком буде укладений договір, в якому будуть прописані усі умови та способи його використання. Разом з договором Ви отримаєте список банківських послуг та тарифів. Окремо можете укласти договір з банком про сплату комунальних платежів. Після відкриття рахунку Ви отримаєте IBAN (номер рахунку) та BIC (код банку). Ці реквізити Ви зможете використовувати при платежах або отриманні коштів на рахунок.
 

Зверніться до наших консультантів для отримання детальнішої інформації! Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами і дамо відповідь на Ваші питання!

Для детальної інформації заповните форму
Інформація
Я приймаю Terms sunreal.ua
Подібні статті
09/07/2015 Відкриття фірми у Болгарії
У Болгарії існують різні форми організації фірми. Найчастіше зустрічаються:   ЕТ- едноличен търговец = приватний підприємець   СД - събирателно дружество = повне товариство   КД - командитно дружество = товариство зі змінним капіталом ООД –дружество с ограничена отговорност =  товарис...
09/07/2015 Відкриття представництва іноземної компанії
Будь-яка іноземна компанія, що має право на торгову діяльність у своїй країні, має право відкрити торгове представництво у Болгарії. Торгове представництво має право здійснювати негосподарську діяльність, як, наприклад: підготовка акцій, виставок, реклама продуктів та послуг, тощо.   Особи, що заснували у Болгар...
29/06/2015 Кредитування у болгарських банках
Отримання кредиту іноземними громадянами у болгарських банках:   Впродовж останніх років існує такий факт, що все частіше покупцями нерухомості у Болгарії стають іноземні громадяни. Це явище стало причиною того, що банки стали створювати нові кредитні продукти саме для іноземців (і не лише для жителів Євросоюзу...
30/06/2015 Корпоративний податок у Болгарії
Корпоративним податком у Болгарії обкладається прибуток юридичних осіб вiд здійснюваної ними господарської  діяльності.  Базою для цього податку служить бухгалтерський прибуток податкових суб'єктів, перетворений в податкових цілях згідно iз відповідним законодавством.   Бухгалтерський прибуток визн...
30/06/2015 Юридичне та бухгалтерське обслуговування
Юридичне обслуговування   Юридичне обслуговування передбачає надання повноважень юристові компанії для виконання наступних юридичний дій:   Виготовлення та підписання (при необхідності) попереднього договору купівлі-продажу;   Виготовлення та підписання остаточного договору (нотаріа...
29/06/2015 Бізнес у Болгарії
Широкі можливості для розвитку власного бізнесу та втілення ідей, реалізація яких може бути ускладнена в інших країнах, відкриваються для тих, хто вибрав імміграцію у Болгарію. Зростання економіки та виявлення постійної цікавості з боку європейських інвесторів створюють дуже сприятливі варіанти розвитку бізнесу. Законо...