Зарабатывайте в евро
Я приймаю Terms sunreal.ua
+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Партнерська програма

Якщо Ви є агентством нерухомості, туристичною фірмою або приватною особою і цікавитеся можливістю спільної роботи з нами – поповніть контактну форму у кінці сторінки, після чого ми зв'яжемося з Вами і розповімо як можна організувати взаємовигідну співпрацю!

 

Можливо, Ви вже маєте досвід у сфері продажу нерухомості у Болгарії. А, може бути, тільки пробуєте себе в новому почині?! Так або інакше, ми хочемо бути корисними  Вам та Вашим клієнтам!  

До ваших послуг - консультації наших фахівців, юридичний та бухгалтерський супровід угоди, післяпродажне обслуговування. Також ми допомагаємо  Вашим клієнтам з організацією ознайомлювальних поїздок для огляду та вибору об'єктів. Ми маємо багатий досвід та широку базу пропозицій  - усе це, безумовно, буде на користь Вашим потенційним  покупцям! Ви завжди можете звернутися по допомогу та поради до наших менеджерів з продажу та  юристів. А крім того, ми забезпечимо Вас усіма необхідними рекламними  та  інформаційними матеріалами!

 

Напишіть декілька слів про Вас або Вашу фірму, залиште телефон та електронну пошту для зв'язку і чекайте нашого дзвінка! Будемо раді, якщо саме Ви станете нашим новим надійним партнером!

Партнерська програма
Я приймаю Terms sunreal.ua