Де купується нерухомість

Зарабатывайте в евро
Я приймаю Terms sunreal.ua
+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Де купується нерухомість

Спираючись на наш досвід та досвід партнерів у продажах за 2010 рік, ми виділили найбільш популярні курорти Болгарського узбережжя.
 
Найбільший курортний комплекс Болгарії -  Сонячний Берег -  лідирує по продажах нерухомості: тут здійснюється одна п'ята усіх продажів на узбережжі. Цей курорт вибирають любителі активного та молодіжного відпочинку; умови тут також  сприятливі  для відпочинку з дітьми (мілке море та наявність всіляких розваг); за рахунок будівництва, що розгорнулося останніми роками, ціни на нерухомість тут одні з найнижчих.
 
Подивіться пропозиції нерухомості на Сонячному березі >>
 
Курорт, що розташувався біля підніжжя гір - Святий Влас також стає усе більш популярним серед покупців. Його вибирають як для відпочинку, так і для постійного проживання.  Курорт також знаменитий своїм унікальним корисним повітрям - комбінацією гірського та морського. За результатами 2010 року тут реалізовано 15% продажів від загальної кiлькостi  угод по узбережжю. Все більшу зацікавленість покупці виявляють і до сусіднього курортного комплексу Еленiте, що відокремлено розташувався на схилах гір.
 
Подивіться пропозиції нерухомості у Святому Власі >>
 
Старовинне місто Несебр - це, мабуть, головна пам'ятка узбережжя Болгарії. З північного боку місто майже злилося з курортом Сонячний Берег, а з південного - з містечком Равда, де все активніше розвивається нове будівництво. В першу чергу Несебр притягає покупців своєю історією та традиційною архітектурою. Крім того, місто підходить і для постійного проживання. За 2010 рік тут укладено 16% угод від загального числа продажів на узбережжі.
 
Подивіться пропозиції нерухомості у Несебрi >>
 
Міста Бяла та Обзор позначилися на ринку нерухомості Болгарії зовсім нещодавно. Спочатку невеликі житлові городки поступово стають об'єктом інтересу покупців. У 2010 році тут зареєстровано 13% угод від загального числа продажів на узбережжі. Причина в тому, що тут відсутній масовий туризм, збереглися  чистісінькі природні пляжі та низькі ціни, орієнтовані на місцеве населення. Та і розцінки на нерухомість доки залишаються дуже навіть доступними!
 
Подивіться пропозиції нерухомості у Бялi >>
 
Як і раніше, популярна нерухомість у Варнi. Особливо серед тих, хто планує постійне проживання або цілорічну здачу в оренду. Курорт Святi Костянтин i Олена (найстаріший у Болгарії) також залишається одним з улюблених місць покупців - за рахунок близькості до Варни він підходить для цілорічного проживання, а завдяки гарячим мінеральним джерелам оздоровчий відпочинок тут можливий впродовж усього року. Цей регіон також є у лідерах за кількістю угод - 14% від загального числа продажів на узбережжі.
 
Подивіться пропозиції нерухомості у Варнi >>
 
Все більший інтерес спостерігається і до старовинного міста Созополь, адже він, також як і Несебр, багатий історією та спадщиною. А крім того, розташований на півдні країни (де літній сезон триває у середньому на 2 тижні більше), в оточенні заповідних лісів та чистісіньких пляжів. Тут відбулося 11% угод від загального числа продажів.
 
Подивіться пропозиції нерухомості у Созополі >>
 
Стабільний інтерес покупців до курорту Золоті Піски. Розташований на території заповідника, він вважається одним з найзеленіших та престижніших місць відпочинку. І є одним з найбільш вигідних регіонів для інвестиції у нерухомість і її подальшої здачі в оренду.
 
Подивіться пропозиції нерухомості на Золотих пісках >>
 
Наші клієнти вибирали й інші невеликі городки, пiдходящi для спокійного відпочинку або проживання. Це Балчик, Поморіє, Ахелой, Приморсько, Царево, Кiтен та інші регіони. Але з упевненістю можна сказати наступне: що б Ви не шукали, який би бюджет  не планували для купівлі, на узбережжі Болгарії знайдуться відповідні саме Вам регіони та об'єкти!
 

Просто зверніться по допомогу до наших фахівців, і вони дадуть Вам професійні поради!
 

Для детальної інформації заповните форму
Інформація
Я приймаю Terms sunreal.ua
Подібні статті
09/07/2015 Особливості нерухомості у Болгарії
Звичайно, у Болгарії основу будівлі складає каркас з монолітного залізобетону. Стіни та перегородки будівлі зводяться з цеглини або пінобетонних блоків. В окремих випадках внутрішні перегородки робляться з гіпсокартону і заповнюються зсередини мінеральною ватою. Теплий клімат (на узбережжі взимку температура рідко опус...
29/06/2015 Основні типи нерухомості у Болгарії
Квартири в апарт-комплексах (апартаменти). Комплекси побудовані за принципом житлового кварталу, можуть складатися з одного і більше будинків, кількість квартир в одному будинку - від 10 та вище. Такі комплекси звичайно мають басейн, ресторан, охорону, службу сервісу, автостоянку. Розташовуються, як правило, в курортни...
30/06/2015 Ціни на нерухомість у Болгарії
Більшість ринків нерухомості в усьому світі пройшли свою найнижчу точку і тепер знаходяться на стадії підйому. Це відноситься і до ринку нерухомості Болгарії. Кінець 2010 р. завершив перше десятиліття активного існування ринку нерухомості у Болгарії. Це було динамічне десятиліття, в якому ми стали свідками буму в се...
30/06/2015 Процес купівлі нерухомості у Болгарії
Процес купівлі нерухомості у Болгарії складається з декількох етапів.   1. Виникнення інтересу,  попередній збір інформації та підготовка поїздки у Болгарію.    Спантеличившись придбанням  нерухомості у Болгарії, звертайтеся до наших фахівців за консультацією. Вони дадуть відповідь на усі ...
09/07/2015 Податки на нерухомість у Болгарії. Нотаріальні мита
Плануючи купівлю нерухомості, майбутній власник має бути в курсі того, які витрати можуть виникнути при оформленні угоди та при подальшій експлуатації житла.   Нотаріальне оформлення об'єкту, тобто його передача у власність новому власникові, у Болгарії відбувається у декілька етапів. На усе оформлення (його...
09/07/2015 Щорічні витрати після купівлі нерухомості
Щорічні платежі  після купівлі нерухомості складаються з оплати річних податків та  індивідуальних експлуатаційних витрат.   1. Податки у Болгарії  вважаються одними з найнижчих в Європі. Ставки складають: податок на нерухомість - 0.2%  від податкової оцінки об'єкту;   ...
30/06/2015 Нерухомість
...