Основні типи нерухомості у Болгарії

Зарабатывайте в евро
Я приймаю Terms sunreal.ua
+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Основні типи нерухомості у Болгарії

Квартири в апарт-комплексах (апартаменти). Комплекси побудовані за принципом житлового кварталу, можуть складатися з одного і більше будинків, кількість квартир в одному будинку - від 10 та вище. Такі комплекси звичайно мають басейн, ресторан, охорону, службу сервісу, автостоянку. Розташовуються, як правило, в курортних зонах.  Апарт-комплкеси пропонують різні типи квартир залежно від кількості приміщень та площі.
 Студія передбачає наявність єдиного житлового простору. Це квартира вільного планування, що складається  з передпокою, санвузла та кухні-вітальні, де кухонна зона поєднана з житловою кімнатою. Звичайно робочий простір кухні виділяють за допомогою різних елементів обробки, барною стойкою або подіумом. До очевидних переваг квартири-студії відносяться її компактність і одночасно місткість. Звичайно площа квартир-студій складає від 25 до 40 кв. м.


Апартамент з 1 спальнею складається з вітальні, поєднаної з кухнею (кухня відділяється, як правило, барною стійкою або обідньою зоною) та меншої кімнати - окремої спальні; а також є коридор, ванна кімната та тераса. Площа таких квартир коливається в діапазоні від 40 до 60 кв. м.
 
Апартамент з 2 спальнями складається з вітальні, поєднаної з кухнею, а також двох окремих спалень.  Також є ванна кімната, коридор, тераса (іноді дві). Площа таких квартир - від 65 кв. м.
 
Мезонет - багаторівнева квартира на двох або трьох поверхах будівлі, де рівні з'єднуються сходами. Часто мезонети пропонуються з великими терасами, панорамними вікнами, іноді - із скошеними стелями. Звичайно, на першому рівні розміщується вітальня та кухня, а на верхніх рівнях - спальні.
 


Пентхаус - квартира класу «люкс», розташована на останньому поверсі будинку, має панорамний вигляд на море, гори чи місто. Найчастіше це дворівневі квартири з внутрішніми сходами на верхній поверх, з терасою та однією-двома кімнатами на верхньому рівні.
 
Також популярні у Болгарії таунхауси, які поєднують в собі переваги квартир та зручності приватного будинку. Таунхауси - це комплекси малоповерхових комфортабельних будинків, поєднаних один з іншим бічними стінами. Кожен з таких будинків має свій вхід, іноді гараж, та невеликий палісадник.
 
Приватні будинки у Болгарії звичайно мають у розпорядженні ділянку площею 400-1000 кв. м. Будинок, звичайно, складається з сутерена (напівпідвального поверху) і двох-трьох наземних поверхів. Житлова площа - від 120 кв. м. Будинок може включати підсобне приміщення, декілька ванних кімнат, гараж, господарські будівлі, тощо. Приватні будинки, як правило, знаходяться в житлових селищах на відстані декількох кілометрів від узбережжя та великих міст.
 
Котеджі в котеджних селищах - це заміський житловий комплекс, що складається з домоволодіння. Відмінні риси: обгороджена територія, що охороняється, єдина інфраструктура, та власна служба обслуговування. Як правило, розташовуються у дачних зонах, поблизу від міст або курортів.
 
Бажаний тип нерухомості вибираєте Ви залежно від потреб та цілей використання.
 
Крім того, майбутнім власникам треба знати про те, що у Болгарії є особливості розрахунку площі приміщень в новобудовах, які відрізняються від загальноприйнятої системи в країнах колишнього СНД. Зовнішній периметр квартири (включаючи внутрішні стіни, підсобні приміщення та балкон) - це чиста площа квартири (A1). Загальні частини усієї будівлі: під'їзди, сходові майданчики та прольоти, горища, фойє, фасадні стіни, коридори діляться пропорційно на кількість приміщень. Частина, що падає на кожну квартиру, в середньому складає від 8% до 20% площі квартири, й називається ідеальні (чи загальні) частини (A2). Склавши докупи A1+A2=S, ми отримаємо загальну площу квартири (S), від якої і вираховується вартість. Так що, підбираючи квартиру, враховуйте цей фактор.
 
Якщо Вам потрібна порада при виборі типу нерухомості, а також якщо Ви хочете дізнатися, який відсоток загальних частин є в об'єкті, що Вас цікавить, і яка чиста  площа вподобаної  Вам квартири, - зверніться до наших фахівців!
 

Для детальної інформації заповните форму
Інформація
Я приймаю Terms sunreal.ua
Подібні статті
09/07/2015 Особливості нерухомості у Болгарії
Звичайно, у Болгарії основу будівлі складає каркас з монолітного залізобетону. Стіни та перегородки будівлі зводяться з цеглини або пінобетонних блоків. В окремих випадках внутрішні перегородки робляться з гіпсокартону і заповнюються зсередини мінеральною ватою. Теплий клімат (на узбережжі взимку температура рідко опус...
30/06/2015 Ціни на нерухомість у Болгарії
Більшість ринків нерухомості в усьому світі пройшли свою найнижчу точку і тепер знаходяться на стадії підйому. Це відноситься і до ринку нерухомості Болгарії. Кінець 2010 р. завершив перше десятиліття активного існування ринку нерухомості у Болгарії. Це було динамічне десятиліття, в якому ми стали свідками буму в се...
30/06/2015 Процес купівлі нерухомості у Болгарії
Процес купівлі нерухомості у Болгарії складається з декількох етапів.   1. Виникнення інтересу,  попередній збір інформації та підготовка поїздки у Болгарію.    Спантеличившись придбанням  нерухомості у Болгарії, звертайтеся до наших фахівців за консультацією. Вони дадуть відповідь на усі ...
09/07/2015 Податки на нерухомість у Болгарії. Нотаріальні мита
Плануючи купівлю нерухомості, майбутній власник має бути в курсі того, які витрати можуть виникнути при оформленні угоди та при подальшій експлуатації житла.   Нотаріальне оформлення об'єкту, тобто його передача у власність новому власникові, у Болгарії відбувається у декілька етапів. На усе оформлення (його...
09/07/2015 Щорічні витрати після купівлі нерухомості
Щорічні платежі  після купівлі нерухомості складаються з оплати річних податків та  індивідуальних експлуатаційних витрат.   1. Податки у Болгарії  вважаються одними з найнижчих в Європі. Ставки складають: податок на нерухомість - 0.2%  від податкової оцінки об'єкту;   ...
29/06/2015 Де купується нерухомість
Спираючись на наш досвід та досвід партнерів у продажах за 2010 рік, ми виділили найбільш популярні курорти Болгарського узбережжя.   Найбільший курортний комплекс Болгарії -  Сонячний Берег -  лідирує по продажах нерухомості: тут здійснюється одна п'ята усіх продажів на узбережжі. Цей курорт вибир...
30/06/2015 Нерухомість
...