Зарабатывайте в евро
Я приймаю Terms sunreal.ua
+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Ознайомлювальна поїздка у Болгарію з компанією Sun Real.

Як підказує наш досвід роботи, саме ознайомлювальна поїздка як ні що інше допомагає клієнтам прийняти рішення про купівлю: які регіони їм більше підходять, який тип нерухомості буде комфортабельніший і який об'єкт відповідає усім їх вимогам.

 

Звичайно, важливий також і попередній етап вивчення об'єктів в інтернеті та збору інформації. Але ніякі фотографії, описи й реклами не замінять Ваше особисте сприйняття об'єкту при реальному огляді. Тому ми радимо Вам викроїти трохи часу, досить й 3-4 днів, щоб приїхати, побачити Болгарію своїми очима, відчути атмосферу її міст, почути поради наших фахівців,  відвідати об'єкти, що цікавлять Вас, і на базі побаченого прийняти рішення!

 

Наша ознайомлювальна поїздка розрахована на 4 дні і проходить за наступною програмою:
 

1й день– приліт, зустріч в аеропорту з представником нашої компанії, розміщення в готелі та попередня бесіда

 

2й та 3й день- огляди об'єктів в районах, що Вас цікавлять, переговори з продавцями вподобаних об'єктів

 

4й день (1а половина) - підписання  документів бронювання, консультація з юристами за попереднім договором та майбутнім нотаріальним оформленням. Відправлення назад.

 

Наша компанія забезпечує Вам зустріч в аеропорту, трансфер до готелю, а також  розміщення в 3-зоряному готелі. У разі  купівлі нерухомості вартістю до 50 000 євро ми відновлюємо  Вам витрати на візу, а при купівлі на суму вище 50 000 євро  - компенсуємо і  вартість авіаквитка. 

 

За додатковою інформацією звертайтеся до наших консультантів.  Вони допоможуть Вам з пошуком квитків, отриманням візи, вибором готелю і дадуть грамотні поради

 

Подзвоніть нам по телефонах

Варна: +359 897 600 600
 

або напишiть нам

e-mail: info@sunreal.com.ua

 

Не коливайтеся та проконсультуйтеся з нами ЦЕ БЕЗКОШТОВНО!

Ознайомлювальна поїздка у Болгарію
Я приймаю Terms sunreal.ua