Про компанiю SunReal

+359 897 600 600
info@sunreal.ua
banner
Останні Новини
Актуально
Про компанiю SunReal

Наша компанія здійснює повну підтримку своїх клієнтів. Ми консультуємо Вас на попередньому етапі вивчення країни та об'єктів, допомагаємо з організацією оглядів у Болгарії, курируємо оформлення угоди. Після купівлі Ви знову можете розраховувати на нас у будь-якій ситуації, будь то ремонт та меблювання житла, купівля або оренда машини, тощо.
 
Якщо Вам потрібна консультація наших фахівців - залиште нижче замовлення, і ми зв'яжемося з Вами, щоб детально відповісти на усі питання, пов'язані з:
 

- оформленням нерухомості у власнiсть;
 
- оформленням ПТП, ППП, громадянства у Болгарії;
 
- відкриттям фірми;
 
- бухгалтерським обслуговуванням фірми;
 
- страхуванням нерухомості;
 
- кредитуванням нерухомості.

 Що потрібно знати при купівлі нерухомості у Болгарії
 
Поради юриста
 

 Який документ підтверджує, що апартамент не в іпотеці?


Документ про відсутність обтяжень. Такий документ видає Служба вписування. Нотаріус не зобов'язаний перевіряти чистоту угоди, він тільки засвідчує, що Ви це Ви і що Ви підтверджуєте Ваше бажання купити.
 
Те, що на об'єкті немає обтяжень, можна перевірити і через Інтернет, або особисто отримати довідку в майновому регістрі. Ця довідка буде актуальна на момент угоди.
 
Що потрібно платити додатково, окрім вартості квартири?

Нотаріальне оформлення угоди, тобто перехiд власності від одного власника до іншого або до декількох, згідно iз законодавством Болгарії відбувається у нотаріуса за місцем знаходження нерухомості. Необхідно бути готовим понести додаткові витрати у розмірі 4-5 % від вартості квартири, вписаної в нотаріальний акт. У цю суму увійде підготовка укладення угоди, державні мита, послуги нотаріуса, але в неї не буде включене подальше декларування нерухомості, підготовка доручення та переклад документів, або послуги перекладача при необхідності.
 
Що входить в нотаріальні мита та як вони обчислюються?

Нотаріальні мита складають приблизно 4%. Близько 3% йде державі і близько 1% нотаріусові. Усі суми базуються на матеріальному інтересі.  Нотаріус обчислює свої мита за спеціальною шкалою залежно від вартості квартири.
 
Держ. збори кожна мерія визначає індивідуально, наприклад: Варна 2,6%, Несебр 2%, Бяла 3%.
Квитанції та рахунки про сплату даються при отриманні нотаріального акту.
 
Чи можна оформляти нерухомість на український внутрішній паспорт, якщо ні, то чому?

Внутрішній паспорт України не має ніякої сили у Болгарії, тому у тексті доручення з України (якщо ви не приїжджаєте на оформлення угоди особисто) мають бути вказані дані закордонного паспорта.
 
Що робити, якщо будинок не будується?
Потрібно дивитися терміни здачі поетапних частин будівництва згідно iз попереднім договором. Виходячи з цього, якщо одна з сторін порушує договір у будь-якій його частині, передбачені штрафні санкції, аж до розірвання договору й повернення сплачених сум з додатковим штрафом, вираженим у %.

Якщо ви сумніваєтеся в завершенні будівництва, або будівництво явно ведеться з порушенням плану за договором - необхідно звернутися до адвоката та провести юридичну консультацію.
 
Хто винен, якщо куплена нерухомість виявилася з обтяженням?

Якщо ви підходите уважно до купівлі нерухомості, то вам потрібний адвокат або юрист, який зможе зробити запити у відповідні інстанції та перевірити чи немає на нерухомості, що продається, обтяжень.
 
Усі угоди повинні проходити через нашу компанію, таким чином ми зможемо контролювати стан справ ще до купівлі.
 

Поставте своє запитання фахівцеві!
 
Якщо у Вас є запитання, або Вам потрібна додаткова інформація про нерухомість у Болгарії та з оформлення посвідки на проживання, заповніть форму, і наш співробітник обов'язково зв'яжеться з Вами.

Для детальної інформації заповните форму
Інформація
Я приймаю Terms sunreal.ua
Подібні статті
29/06/2015 Принципи роботи компанії SunReal
1. Чесність   Ми вважаємо, що краща реклама - це клієнти, задоволені нашою роботою! Тому ми намагаємося бути максимально чесними та відкриті у відношеннях з клієнтами. Угоди, що укладаються через нашу компанію, абсолютно прозорі. Ми працюємо тільки з об'єктами, що пройшли юридичну перевірку. А допомагаючи кл...
30/06/2015 Послуги компанії SunReal
Наша компанія здійснює повний спектр послуг, починаючи з передпродажних консультацій і закінчуючи обслуговуванням вже придбаної нерухомості.   На  передпродажному етапі ми:   Консультуємо клієнтів з будь-яких питань (нерухомість, посвiдка на проживання, регіони, тощо);   Робимо...
30/06/2015 Участь у виставках
Фото-галерея виставках:   ...
04/04/2017 Наш колектив
    Виктор Минков Менеджер з продажу Моб. : +359 893 322 007 Mail: victor.minkov@sunreal.ru  Skype: Victor.minkov.sunrea     Марина Юровская Консультант ...
30/06/2015 Контакти
Зв'язатися з нами Ви можете по телефонах та електронній пошті, вказаних нижче. Крім того, на кожній сторінці нашого сайту є форма реєстрації, де Ви можете залишити свої контактні дані та поставити нам будь-які питання!  Ми зв'яжемося з Вами якнайскоріше!   Наш головний офіс розташований у Болгарії, ...